TNPU06031K27AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K27AZEN00
JLCPCB Part #
C4112346
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS