MAL213661101E3
MFR.Part #
MAL213661101E3
JLCPCB Part #
C1596469
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 200mΩ 240mA@100Hz 4000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS