MAL213661151E3
MFR.Part #
MAL213661151E3
JLCPCB Part #
C1598399
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 150uF 425mA@100Hz 50V 5mm 6000hrs@105℃ 90mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS