UFW2A100MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW2A100MED1TA
JLCPCB Part #
C2165044
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 10uF 150mA@10kHz 2000hrs@85℃ 5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS