MAL213650152E3
MFR.Part #
MAL213650152E3
JLCPCB Part #
C1600435
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.26A@100Hz 10000hrs@105℃ 1500uF 16mm 27mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS