BFC233865274
MFR.Part #
BFC233865274
JLCPCB Part #
C3296660
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 270nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS