MAL213638101E3
MFR.Part #
MAL213638101E3
JLCPCB Part #
C1598139
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 190mΩ 203mA@100Hz 5mm 6000hrs@105℃ 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS