RN60C2202BB14
MFR.Part #
RN60C2202BB14
JLCPCB Part #
C1402053
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors