MAL214655681E3
MFR.Part #
MAL214655681E3
JLCPCB Part #
C1498438
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 16V 2500hrs@125℃ 5mm 680uF 75mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS