MAL212545332E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL212545332E3
JLCPCB Part #
C3308147
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.313A@10kHz 10000hrs@105℃ 16V 3300uF 88mΩ@100Hz ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS