UBT1E331MPD
MFR.Part #
UBT1E331MPD
JLCPCB Part #
C4155631
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 18mm 25V 330uF 472.5mA@120Hz 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS