MAL212017152E3
MFR.Part #
MAL212017152E3
JLCPCB Part #
C3308112
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+125℃ 1500uF 39mΩ 4.13A@10kHz 40V 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS