MAL211817152E3
MFR.Part #
MAL211817152E3
JLCPCB Part #
C1608119
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-55℃~+125℃ 1.807A@10kHz 130mΩ 1500uF 40V 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS