CMF5059K000FKEA
MFR.Part #
CMF5059K000FKEA
JLCPCB Part #
C1782412
Description
-55℃~+175℃ 250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS