MAL213819151E3
MFR.Part #
MAL213819151E3
JLCPCB Part #
C1601997
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 150uF 550mA@100Hz 780mΩ@100Hz ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS