MAL211814332E3
MFR.Part #
MAL211814332E3
JLCPCB Part #
C1603878
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-55℃~+125℃ 1.284A@10kHz 10V 190mΩ 3300uF 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS