MAL211919331E3
MFR.Part #
MAL211919331E3
JLCPCB Part #
C2167044
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 100V 330uF 38mm 8000hrs@125℃ 920mA@100Hz 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS