MAL211917331E3
MFR.Part #
MAL211917331E3
JLCPCB Part #
C2301598
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 330uF 40V 430mΩ@100Hz 630mA@100Hz 8000hrs@125℃ 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS