IHLP4040DZER1R0M1A
MFR.Part #
IHLP4040DZER1R0M1A
JLCPCB Part #
C17236496
Package
SMD,10.8x10.2mm
Description
1uH 2.5mΩ 20A 25A AEC-Q200 ±20% SMD,10.8x10.2mm Power Inductors ROHS