MAL213217331E3
MFR.Part #
MAL213217331E3
JLCPCB Part #
C1601912
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 30mm 330uF 40V 430mΩ@100Hz 550mA@100Hz 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS