MAL211828331E3
MFR.Part #
MAL211828331E3
JLCPCB Part #
C1952455
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-55℃~+125℃ 15mm 30mm 330uF 560mΩ 63V 730mA@100Hz 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS