MAL213827102E3
MFR.Part #
MAL213827102E3
JLCPCB Part #
C2166752
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 140mΩ 15mm 30mm 40V 970mA@100Hz ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS