MAL211824332E3
MFR.Part #
MAL211824332E3
JLCPCB Part #
C2166955
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-55℃~+125℃ 1.07A@100Hz 10V 190mΩ@100Hz 3300uF 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS