MAL202118681E3
MFR.Part #
MAL202118681E3
JLCPCB Part #
C5794903
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 15mm 30mm 63V 680uF 890mA@100kHz ±20% Plugin,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS