MAL210659152E3
MFR.Part #
MAL210659152E3
JLCPCB Part #
C3814208
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 100V 12.8mm 1500uF 20000hrs@85℃ 35mm 4.8A@100Hz 59mΩ@100Hz 69.7mm 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS