Y00071K05000Q0L
MFR.Part #
Y00071K05000Q0L
JLCPCB Part #
C1471038
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors