MAX86K900B
MFR.Part #
MAX86K900B
JLCPCB Part #
C1489162
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 86.9kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS