MAL210618472E3
MFR.Part #
MAL210618472E3
JLCPCB Part #
C6659307
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 12.8mm 29mΩ@100Hz 35mm 4700uF 63V 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS