MAL210616682E3
MFR.Part #
MAL210616682E3
JLCPCB Part #
C1614882
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 12.8mm 20000hrs@85℃ 25V 35mm 55mΩ@100Hz 6.3A@100Hz 6800uF 69.7mm 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS