MAL210619682E3
MFR.Part #
MAL210619682E3
JLCPCB Part #
C1615797
Package
Bolt,D50xL111.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 100V 111.8mm 12.1A@100Hz 16mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 22.2mm 50mm 6800uF 螺栓,D50xL111.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS