MAL210157103E3
MFR.Part #
MAL210157103E3
JLCPCB Part #
C3814494
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10000uF 12.8mm 31mΩ@100Hz 35mm 40V 69.7mm 7.1A@100Hz ±20% 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS