MAL210616683E3
MFR.Part #
MAL210616683E3
JLCPCB Part #
C1616232
Package
Bolt,D65xL111.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10mΩ@100Hz 111.8mm 20000hrs@85℃ 23A@100Hz 25V 28.5mm 65mm 68000uF 螺栓,D65xL111.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS