MAL210616333E3
MFR.Part #
MAL210616333E3
JLCPCB Part #
C6986653
Package
Bolt,D50xL111.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 111.8mm 14mΩ@100Hz 16A@100Hz 22.2mm 25V 33000uF 50mm Bolt,D50xL111.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS