MAL210618153E3
MFR.Part #
MAL210618153E3
JLCPCB Part #
C6986655
Package
Bolt,D50xL111.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 111.8mm 14.5A@100Hz 15000uF 16mΩ@100Hz 22.2mm 50mm 63V Bolt,D50xL111.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS