MAL210417471E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL210417471E3
JLCPCB Part #
C1616028
Package
Bolt,D50xL88.8mm
Description
-40℃~+105℃ 22.2mm 253mΩ@100Hz 3.3A@100Hz 450V 470uF 5000hrs@105℃ 50mm 88.8mm ±20% 螺栓,D50xL88.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS