ROX10020M0JNEL
MFR.Part #
ROX10020M0JNEL
JLCPCB Part #
C1457676
Description
-55℃~+180℃ 20MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS