MAL210416471E3
MFR.Part #
MAL210416471E3
JLCPCB Part #
C1616702
Package
Bolt,D35xL86.7mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 2.6A@100Hz 254mΩ@100Hz 35mm 400V 470uF 5000hrs@105℃ 86.7mm ±20% 螺栓,D35xL86.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS