MAL210167153E3
MFR.Part #
MAL210167153E3
JLCPCB Part #
C1614274
Package
Bolt,D35xL86.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12.8mm 15000uF 22mΩ@100Hz 35mm 40V 8.7A@100Hz 86.7mm ±20% 螺栓,D35xL86.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS