MAL210413102E3
MFR.Part #
MAL210413102E3
JLCPCB Part #
C1619281
Package
Bolt,D35xL86.7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.8mm 123mΩ@100Hz 250V 3.7A@100Hz 35mm 5000hrs@105℃ 86.7mm ±20% 螺栓,D35xL86.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS