MAL210263152E3
MFR.Part #
MAL210263152E3
JLCPCB Part #
C1614855
Package
Bolt,D50xL88.8mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1500uF 22.2mm 250V 50mm 7A@100Hz 81mΩ@100Hz 88.8mm ±20% 螺栓,D50xL88.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS