MAL210265152E3
MFR.Part #
MAL210265152E3
JLCPCB Part #
C5759450
Package
Bolt,D50xL110.8mm
Description
-40℃~+85℃ 110.8mm 1500uF 22.2mm 350V 50mm 7A@100Hz 99mΩ@100Hz ±20% Bolt,D50xL110.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS