MAL210247222E3
MFR.Part #
MAL210247222E3
JLCPCB Part #
C1617085
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 11.2A@100Hz 111.7mm 2200uF 31.8mm 450V 55mΩ@100Hz 76mm ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS