MAL210246222E3
MFR.Part #
MAL210246222E3
JLCPCB Part #
C1617313
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10A@100Hz 110.7mm 2200uF 28.5mm 400V 60mΩ@100Hz 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS