MAL210233103E3
MFR.Part #
MAL210233103E3
JLCPCB Part #
C1617992
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10000uF 111.7mm 17mΩ@100Hz 19.3A@100Hz 250V 31.8mm 76mm ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS