MAL210277222E3
MFR.Part #
MAL210277222E3
JLCPCB Part #
C1617572
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10.1A@100Hz 10000hrs@85℃ 110.7mm 2200uF 28.5mm 450V 55mΩ@100Hz 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS