MAL210236332E3
MFR.Part #
MAL210236332E3
JLCPCB Part #
C1617292
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 110.7mm 12.1A@100Hz 28.5mm 3300uF 400V 40mΩ@100Hz 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS