MAL210226222E3
MFR.Part #
MAL210226222E3
JLCPCB Part #
C3814014
Package
Bolt,D65xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 105mm 15A@10kHz 2200uF 28.5mm 400V 60mΩ 65mm ±20% 螺栓,D65xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS