MAL210245222E3
MFR.Part #
MAL210245222E3
JLCPCB Part #
C1617429
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 110.7mm 2200uF 28.5mm 350V 65mm 72mΩ@100Hz 9.3A@100Hz ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS