PTF653K9000BXBF
MFR.Part #
PTF653K9000BXBF
JLCPCB Part #
C1452726
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors