MAL210157153E3
MFR.Part #
MAL210157153E3
JLCPCB Part #
C1614613
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12.8mm 15000uF 28mΩ@100Hz 35mm 40V 69.7mm 7.8A@100Hz ±20% 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS